Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
FTH Medya Bilişim Reklam Hizmetleri LTd. Şti.

Firma Ünvanı
FTH Medya Bilişim Reklam Hizmetleri LTd. Şti.

İmtiyaz sahibi isim ve soyisim bilgisi
İsmail Hacı
İmtiyaz sahibi e-posta adresi
[email protected]
İmtiyaz sahibi telefon numarası
0545 211 11 11
Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Fatih Taşkale


[email protected]

Haber Editörleri / News Editors
 

Kerem Selvi
[email protected] 
Twitter @kselvi


Esra Tili 
[email protected]
Twitter @esratili

Hasan Can
[email protected]
Twitter @hasancan

Ercan Ece
[email protected]
Twitter @ercanece


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Hakan Manis
[email protected]
Twitter @hakanman

Mali Müşavir / Financial Advisor
Efraim Yurdakul
[email protected]

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Hasan Önen
[email protected]

Reklam / Advertise
Nihan Valı
[email protected]

Barındırma / Hosting
Güzel Host
[email protected]

Yazılım / Software
Tümeva 2.00İletişim / Contact
Hz. Halid Bulvarı no 190 Eyüpsultan/ İstanbul
0212 552 84 38
0212 552 84 39
[email protected]

 
 
 
 

YASAL UYARI:
© Copyright 2019 hissegundem.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde hissegundem.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.
GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. hissegundem.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.
hissegundem.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili hissegundem.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on hissegundem.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.
External links on hissegundem.com are opened on a new page. hissegundem.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.